top of page
3D APLIKACE

3D vizualizace

Prostor i objekty dostanou svou reálnou podobu přímo na obrazovce Vašeho počítače či smartphonu.

 

Interaktivní 3D prohlídka Vás provede interiérem i exteriérem, detailně zobrazí objekty a umožní Vám také manipulovat a konfigurovat jejich části.

Augmented reality

(„rozšířená realita“ – průhledové zobrazení)

Přelomová technologie, která dokáže objekty kolem nás rozšířit o další digitální obsah a rozměr.

 

Skrze senzory a kameru na Vašem smartphonu nebo tabletu přidá augmented reality nové vrstvy digitálních informací – video, fotky, zvuky, které se zobrazí přímo na povrchu předmětů před Vámi. Poslední model Vašeho vozu, Vaše nová kavárna, luxusní šperk či cokoli jiného si budete přát se Vám tak doslova zrodí v rukou.

Virtuální realita

Vstupte přímo do nitra Vaší prezentace. Ještě nedávno o ní psali pouze autoři sci-fi příběhů, dnes je virtuální realita žhavou novinkou mezi technologiemi.

 

S virtuálními brýlemi už se nebudete na objekty dívat pouze „zvenku“.  Tato futuristická novinka umístí Vás či Vaše zákazníky přímo do centra Vašeho showroomu, Vaší zahrady nebo mezi poslední modelovou řadu Vašich skútrů. Račte vstoupit, projděte se, rozhlížejte se…  zažijte virtuální svět na vlastní oči.

Máte nápad na videohru?

Free2Play / Premium / Jednoduchou či komplexní / MMO / Singleplayer či multiplayer / Obdobu již existující hry / Napojenou na sociální sítě / S integrovanými reklamními, analytickými či cloudovými službami…?

 

Možnosti jsou stejně pestré jako celý herní průmysl a herní komunita. Oslovte nás se svým konceptem a my Vás provedeme celým tímto složitým mechanismem přes vývoj až po úspěšné spuštění Vašeho projektu.

HRY
UNITY PLUG-INY

Vylaďte si Unity přímo namíru

Byli jsme mezi prvními v České republice, kdo začal vyvíjet v Unity.

 

Dnes už máme s tímto nástrojem tolik zkušeností, že dokážeme dělat vlastní vylepšení a rozšíření Unity editoru. Vytváříme šikovný software, díky kterému je naše práce efektivnější. A rádi se o naše plug-iny podělíme i s Vámi, kdo v Unity také vyvíjíte. Stejně tak, jestli máte nápad na Váš vlastní Unity zlepšovák, ale nevíte, jak ho vyrobit, obraťte se na nás. My Vám ho vytvoříme.

 

bottom of page